Sık Sorulan Sorular

Görseldeki ürünün aynısı gelir mi?

Ürün görselleri kendi ekibimiz tarafından çekilmektedir. Ürünler görseldekiyle birebir aynıdır. Profesyonel Ekipmanlar ve Işıklardan dolayı ufak ton farklılıları meydana gelebilir.
 

Siparişim kaç gün içerisinde bana ulaşır?

Siparişleriniz 48 saat içerisinde kargolanır. Siparişin teslim süresi bulunduğunuz adrese göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 2-4 iş günü içerisinde size teslim edilir.
 

Kargo ücreti ne kadar?
Tüm Ürünler Ücretsiz Kargo İle Gönderilir. Kapıda Ödeme +15 TL'dir.
 
Size güvenebilir miyim?

Musliniko olarak yaklaşık 2 yıldır E-ticaret hizmeti vermekteyiz. Tüm siparişlerimiz resmi fatura kesilerek gönderilmektedir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Tüketici Hakları çerçevesindeki tüm haklara sahipsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır. Aksi olursa dahi yasal yollar size her zaman açıktır.

Muslin Nedir ?

Muslin yüzyıllardır kullanılan, kaynağı Mısır ve Bangladeş gibi farklı coğrafyalara atfedilen, seyrek dokunmuş, %100 pamuklu, yumuşak, doğal ve yıkandıkça güzelleşen bir kumaş cinsidir.

Ürünleri Nasıl Yıkamalıyız ?
Yıkama talimatı : Ürünleri elde hassas narin yıkama yapınız. Yıkadıktan sonra sıktırma yapmayınız Cırtlarını ve çıt çıtlarını kapalı yıkayınız

Ürünlerimde pamuklanma ya da daralma görüyorum. Bu normal midir?Müslin kumaşı %100 pamuk dokuma kumaştır. Tüm pamuklu kumaşlar gibi yıkama ve kullanma sonucu pamuklanması beklenir. Oluşabilecek renk solması, çekme payı pamuklu kumaşın doğasından kaynaklıdır. musliniko.com pamuğun en doğal halini müşterilerine sunmayı hedefler. Bu sebeple musluniko müslinlerinde pamuklanmayı geciktirici ek bir işlem uygulanmaz ve pamuklanma ilk yıkamadan itibaren beklenir.

 

Kişiye Özel Ürünlerde İade/Değişim

 

Özel zevk ve siparişe istinaden hazırlandığı ve yeniden satılabilir özelliğini kaybettiği için iade ve değişim kabul edilmez. Firma kaynaklı hatalar tazmin edilecektir.