Hakkımızda

 Musliniko olarak %100 pamuklu kumaşlar üzerindeki modern tasarımları doğal renk paletleriyle birleştiriyoruz. Annelere bebekleri için pofuduk muslin ürünleri, puset takımları, babynestler ve çarşaflar gibi ürünler sunarken, yeni nesil bir ürün de sunuyoruz.

Müslin Örtüler ve Battaniyeler

Modern tasarımları ve doğal renkleri ile onlarca farklı desende kendi üretimimiz olan % 100 pamuklu muslin battaniyeler ile buluşturuyoruz. Tüm ürünlerimiz Oeko-Tex sertifikalıdır. İstediğiniz boyutta üretebiliriz. Detaylı bilgi ve özel desen seçimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Puset Örtüsü ve Minderi

Puset örtülerimiz ve Minderlerimiz, %100 Organik Pamuk Muslin Kumaştan Üretilmektedir. Tüm puset modellerine (El Pusetleri, Araba Pusetleri, Bebek Arabası) uyumlu ölçülerde üretilmektedir. Tüm modellerimiz Oeko-Tex Sertifikasına sahiptir. Dilediğiniz renk, model ve ölçülerde üretim sağlanabilir.  

Babynest 

Yeni doğan bebeklerimiz yaşamının ilk aylarında ortalama günde 20 saat uyumaktadır ve bu dönemlerde uyku için rahat bir ortam sağlamak ve dinlenmek bebekler için en önemli konudur. Genç ebeveynleri ilgilendiren en önemli konuların uyku gelir. Bebeğinizin uzay tipi karyolalar'da uyuması onu korkutabilir. Babynest bebeğimize uyku sırasında konfor ve koruma hissi verir. Yeni doğan bebeğimiz için özel, rahat, hijyenik bir yuva sunar. Babynestlerimiz çift taraflı kullanıma uygun olarak üretilmektedir. İstediğiniz ölçülerde hazırlanabilir. İç dolguları %100 1.Sınıf Elyaftır. Kullanılan kumaşlar %100 Pamuk Organik Muslin Kumaştır. Tüm babynest modellerimiz Oeko-Tex sertifikalıdır.